DANI KRUHA - DOBRO JE ČINITI DOBRO!
Autor: Maja Bašić, 21. 10. 2019.

Miris kruha, radost dijeljenja i snaga zajedništva obilježili su tradicionalne Dane kruha na Ravnim njivama.

Naši dragi učitelji, učenici i njihove vrijedne obitelji još su jednom pokazali iznimnu volju, trud i veliko srce.

Stolove su ispunili raznobojni muffini, čupavci, mađarice, breskvice, krafne, fritule, pletenice… bila je to prava slatko-slana rapsodija okusa!

Oni malo iskusniji slastičari obogatili su svoju ponudu palačinkama i vaflima (mljac!), a svi zajedno odlično su se snašli u ulozi prodavača. U prodaji su sudjelovala 24 razredna odjela.

Na radost svih sudionika, prikupljeno je 9 000 kn koje će se pridodati školskome humanitarnom fondu i namijeniti obiteljima slabijega imovinskog stanja.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli u organizaciji Dana kruha, našem ravnatelju na podršci, učiteljima na razumijevanju i suradnji. Hvala učenicima i njihovim obiteljima što su nas i ove godine podržali. Zahvalni smo što možemo uživati u onome što imamo i to dijeliti s drugima.

Novinarska skupina